otázka: Poradie č. 7 linky 1 po skončení ranného dielu ostáva odstavené na hlavnej stanici na tej slepej koľaji alebo ide strojne do vozovne a odtiaľ poobede začína svoj diel poobednej služby?
Neveril som že do 15.12 sa to stihne ale oni dokonca obe koľaje spravia skôr
Po fiasku s KV radialou si TSS zjavne napravi reputáciu... Aj keď ide iba o prostú rekonštrukciu
Hádam je to už skušobná prevádzka aj toho odbavovania. Ale vyzerá to tak, že sa čaká na nové strojčeky na železničné stanice, ale už aj tie pôjdu von, ak už nechodia.
"Systém následne automaticky vyhodnotí platnosť zakúpeného lístka. Na obrazovke vodiča a čítačke sa zobrazí informácia, či je lístok platný a tiež zastávka, po ktorú je možné so zakúpeným lístkom cestovať."
S napätím očakávam či v ďalšej 5-ročnici napadne BIDku takto riešiť aj lístky na karte, alebo budú vodiči naďalej (v rozpore so štandardami) ďatľovať cieľovú zastávku do pokladne.
Na úzkej časti pred historickým jadrom nie, ale ďalej od Mosta SNP až po Lafko by sa v pohode dala spraviť oddelená cyklotrasa už aj dnes. Ku kamennému zábradliu dáš chodcov, pásom obruby/lavičiek/kvetináčov oddelíš cyklistov a od cesty budú chránení zeleňou. Dnešná konina, že dáme cyklopruh do stredu aby sme nemuseli presunúť lavičky, je ukážkovým príkladom ako to nerobiť.
Podľa mňa je ešte jedno vysvetlenie. Pozbierali do "Teamu" kadejakých menej rozumovo vybavených aktivistov a teraz magistrát funguje pre nich ako chránená dielňa.
Žiaľ nie všetky ich nápady sa podarí zastrčiť do šuflíka a na škodu všetkých sa niektoré dostanú aj do realizácie.
Stále nerozumiem, prečo je bod 3 najhlupším vysvetlením. Chodci a cyklisti potrebujú separované trasy a keďže sa na úzkej promenáde nedajú vytvoriť dva oddelené koridory (pričom peší potrebuje aj lavičky a ďalší mobiliár), tak museli cyklistov presunúť na cestu. Žiadnu konšpiráciu (na rozdiel od možností 1 a 2) tam nevidím.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Viko