Reply on: david11 #246332:
1. schody máš aj k električkovému nástupišťu na stanici2. na Hodžku sa dá prejsť aj úrovňovo, akurát za cenu dlhšieho čakania na semaforoch
3. radšej ako 1/7+44 by som využil peší presun na zastávku Karpatská po Palárikovej ul. (500 m od stanice, 5-6 minút chôdze), kto nepozná Bratislavu by tam však mohol poblúdiť
. Napr 93+44/47.
Machnac
Spojená linka okrem výrazných benefitov pre obývatelov Drotárskej prinesie zlepší aj turistické spojenie hradu a hlavnej stanice, ktoré je aktuálne mizerné.
Čo sa týka prenášania meškaní, to nebude nejake závratné. V rannej špičke zvyknú meškávať ako 41 tak 44 zväčša do 2-4 minút, čím sa akurát dosiahne rovnomernejšie rozloženie reálnych odchodov v relácií Búdková - Hodžko a opačne, keďže 47 zvykne meškávať podobne.