M@rtin: tak na tuto vec mame potom rovnaky nazor
.
A dnes rano mala 4823 nehodu s autom. :o)
A na L92 jazdil dnes zalozak 4074
.
.A dnes rano mala 4823 nehodu s autom. :o)
A na L92 jazdil dnes zalozak 4074
.
.
.
V Ústí si zase můžete koupit zastávku jakoukoliv, tak to udělal i Mountfielf. Když budete chtít, zaplaťte si klidně zastávku "Jana Zachára"

Ale viem ze u nas "satoneda" lebo, uz nefunguju ani priebezne zastavky na bocnyx vonkajsix transparentox
). Aj ked hadam su tie zmluvy uzavrete len na dobu urcitu. Ale v principe proti oslavam nie som.
Vladimír
Ďalej si myslím to, že niet nad akustické hlásenie zastávok. Vizuálne je dobrá vec, ale len ako doplnok k akustickému. Skutočne nemám záujem nikoho presviedčať, hovoria zo mňa skúsenosti vo svojom okolí - od zavedenia akustického hlásenia i úplne obyčajní cestujúci začali zrazu používať oficiálne názvy zastávok, vedia, ktorá je ktorá a postupne miznú kadejaké ľudové názvy. Dnes ak sa spýtam aj Petržalčana bývajúceho na Vyšehradskej, ktorá zastávka sa volá Lúky V, takmer určite nevie. Ak by to každý deň počul hlásiť vo vozidle, spamäti by vedel všetky zastávky na trase.
Re #24612 hroch: Vieš, to sa nedá, lebo mne sa to tak nepáči