Reply on: galiyosha #24592:
Poďme na Hlavné námestie osláviť prvé rozumné rozhodnutie magistrátu po roku 1989:-). Byť Bratislavčanom ma začne baviť:-).
Taka fajna, za 110 korun v Cantine na Malej Strane, mnam 
No je veľa zastávok, pri ktorej zmena názvu bola PLUS.
Venuj sa radsej tomu, co uz slubujes par rokov, ze spravis (nebudem rozvadzat do detailov, d3k0 vie :-D)
galiyosha
3820, 19.1.2004 14:37:42, Návštev: 17
Autor: opatovska (IP: 81.88.128.138)
Mesto:
Predmet: Zastavka Kooperativa
Dnes 19. januara vedenie mesta svojim rozhodnutim zaviazalo svojich zastupcov v predstavenstve Dopravného podniku, aby hlasovali za zrusenie moznosti prenajmu zastavok komercnym subjektom. V pripade uz uzatvorenych zmluv /t.j. aj prenájmu zastávky KOOPERATIVE/ by nasledne predstavenstvo DPB malo rozhodnut bud o ich dalsom plneni, ak by naklady spojene s odstupenim zmluv boli vyssie ako ich plnenie, alebo odstupenie od zmluv. Zaroven vedenie mesta zaviazalo predstavitelov DPB do dvoch tyzdnov informovat o postupoch riesenia vzniknutej situacie.
Marianna Opatovska /oddelenie komunikacie a marketingu hl. mesta Bratislavy/
(Len aby som sa neradoval predcasne...)