Ja som bol teda v tom, že 7, 94, 191, 192, 196 a 208 budú zrušené do odvolania a nie len na jarné prázdniny, ostatne tak informuje aj web DPB, ako to teda bude?
Dobrý deň, mohol by mi, prosím Vás, niekto vysvetliť, prečo od 1.3. zase dočasne nebude cez jarné prázdniny premávať trolejbus 208??? Nie je to školský spoj, nemohli by ho ponechať aspoň s intervalom ako cez víkend???
Očkovanie povolili pre ďalšie skupiny obyvateľov: Prihlásiť sa môžu predavači, vodiči MHD či sprievodcovia
Na očkovanie vakcínou od spoločnosti AstraZeneca sa môžu už prihlásiť okrem učiteľov aj predavači, sprievodcovia a vlakvedúci v osobnej železničnej doprave, vodiči hromadnej dopravy, taxikári, kontrolóri mestskej hromadnej dopravy a palubný personál lietadla.
Očkovanie sprístupnili ďalším skupinám ľudí, ktoré v práci denne prichádzajú do priameho kontaktu so zákazníkmi alebo cestujúcimi.
Ike
Chválabohu, že nie!