Reply on: DuPe #23181:
A keby si uplne zrusil zastavku Mlynarovicova (smer Petrzalka) tak by 88 a 95 stali spolu len na zastavke Farskeho, pricom v smere do mesta by stali na zastavkach Bosakovea, Mlynarovicova a Farskeho

. a inac, tie dovody, co si uviedol dnes rano, ze preco to nejde... to si zapamatam, ked odo mna budu chciet nieco v robote
hroch
mimochodom, ad rozsypane kocky... nejakym podivnym myslienkovym pochodom mi napadlo: uvedomili ste si niekedy, ako nelogicky je obsluhovana petrzalska nemocnica? kedze nahradza povodnu bezrucovu, myslim, ze pod nu patri aj stare mesto - minimalne cast. a ak je ti fakt zle a ponahlas sa do nemocnice - a nechodte na mna so sanitkou, ta ti pride iba ak naozaj umieras a nie si schopny chodze - musis si z mesta i zo severu petrzalky urobit vyhliadkovu jazdu s dlzkou viac ako 20 minut! je sprosty napad vymysliet niekedy v dalekej buducnosti rychlolinku do nemocnice? moj napad je safarikovo namestie - most kosicka - ekonomicka univerzita - ovsiste - dolnozemska - antolska (- vysehradska?). povedzte mi, ci je to sprostost...