Tak mi minule napadlo, že po zmene je ŽST Nové Mesto jediná električková zastávka, kde sa posilnilo spojenie.

. Ale som tak navyknuty chodit, spolu s vacsinou kolegov, ktori chodia tiez MHD na tu cca. 9:00-9:30. Ono to ma logicky dovod, lebo clovek ked obcas musi prist na stretnutie na 8:00 tak nadava, lebo MHD zvykla byt plnsia.
BigMac
Predsa najdôležitejšie sú dvojjazyčné tabule a zviditeľňovanie sa pred kamerami pri otváraní opráv ciest. Opráv, ktoré by mali byť úplne samozrejmou údržbou.
(Aj diaľnica do Košíc nám funguje v celej dĺžke a plnom profile, železničné trate majú najvyššiu priepustnosť a tretiu najvyššiu cestovnú rýchlosť, operátori VHD dostávajú príspevky na výkony vo verejnom záujme rok vopred, aby mohli nakúpiť moderné vozidlá pre svoje ekologické prevádzky a prevádzkarne.)