Reply on: S499.1023 #23061:
Juuuj... tak to je ovela horsie. Ale svojim sposobom je to sposobene aj nedostatocnym dimenzovanim linkoveho stykaca. Inak musi to byt dost sranda furt na plny knedlik
To je uroveeeen, slowaacii...
A akosi som uz na tu anketu zabudol, ze bude
Tak ju aj rovno zrusim
Najma nekonvencna a nanajvys zvlastna...
S499.1023
Re #23023 fobust: To akurát v BA. V Prahe kúri všetko dobre. To je len o tom, kedy vodič zapne kúrenie pod sedačky a ako to funguje. Drobný rozdiel je napr. v tom, že v BA (aspoň donedávna) platilo, že vodič nesmi zapnúť kúrenie pod sedačky, kým vonkajšia teplota nepoklesne pod 5°C, zatiaľ čo v Prahe je povinný ho zapnúť najneskôr, keď vonkajšia teplota poklesne pod 5°C.
K tomu rozpisu: Kuxxa, nič moc:
Električky modernizácia 573 mil - 50 modernizovaných tramwají za tri roky
Trombelusy modernizácia či nové??? 330 mil. - povedzme 20 ks 22Tr. Ako keď do mora napľuveš.
Smradobusy 850 mil. - 100 smradobusov shitových , poprípade 70 ľudských.
I.