Reply on: d3k0 #23053:
Vsak to bola znama vec, ci nie? Ked som mal kvoli tomu uz aj zle. A zasa bude dalsie zle... Je tu vobec nieco dobre?
A akosi som uz na tu anketu zabudol, ze bude
Tak ju aj rovno zrusim
Najma nekonvencna a nanajvys zvlastna...
A hlavne ja!
fobust
Ano, mozem potvrdit. Raz sa mi Zmena dostala do ruky, tak som si to iba zo tvedavosti zobral na WC, reku precitam co tam pisu. Strasne noviny, take zvasty, uplne stvu ludi. Ale zisli sa mi, dobre som si s nimi vytrel zadok.