Reply on: JamaVOku #215831:
Ozaj a v tých nových trolejbusoch (čiže dnes prakticky už vo všetkých) kde nie je dostatok miesta na prepravu bicyklov, tak v praxi sa tam po jednom niekedy bicykel prepravuje alebo na trolejbusy môžu cyklisti rovno zabudnúť? "v nových nízkopodlažných trolejbusoch nie je dostatočný priestor na bezpečnú prepravu bicyklov".
https://imhd.sk/ba/doc/sk/9089/Preprava-bicyklov-v-prostriedkoch-MHD
Peon
http://www.ta3.com/clanok/1087968/bratislavcanov-caka-zmena-viaceri-budu-potrebovat-elektronicku-penazenku.html