Reply on: fobust #21386:
Ale pokial viem, tak sa maju kupovat nizkopodlazne busy, cize porovnavaj stvordverovy klbovy nizkopodlazak s trojdverovym neklbovym 
Re #21387 artur: Veru, budem sa musiet niekoho spytat, ako je mozne, ze po trase Mileticka - Dulak - ASMN moze jazdit X50, ale nie 50. No a co, ze na X50 bude SOR. Stavim sa, ze aspon raz ho tam nevypravia a bude tak Vrakosa, co bude jasnym dokazom, ze keby sa chcelo, tak by mohla po tej trase jazdit aj cela linka 50. A usetrili by sa aj vozokm a aj 1 voz...
J
Re #21378 Andy: Nenapísal si náhodou na dispečery v príspevku #14432 Darrovi: "Neni to jedno? Ved ked nechces, tak si ten prispevok necitaj." Predsa aj Zdenko sem môže dať čo chce. Nemyslíš.