Ja byvam tiez tam pobliz a vzdy som myslel, ze je to Seberiniho...
Navrhujem, aby bol autobus vypravovany dynamicky tam, kam chcem ist.... Konkretne rano by ma hodil na FEIku, potom z FEIky do roboty a z roboty domov. Vo volnom case by mohol jazdit napr. medzi najvacsimi obchodami a tiez aby jazdil aj niekde v centre, nech sa nemusim trepat na 202
Jednoducho taka autobusova taxisluzba

). Druha vec je to, ze nech sa ide autor toho vyroku spytat do Kosic, ako dlho nastupuju/vystupuju ludia do 15-metroveho 3-dveroveho busu. Rovnako ako do 4-dveroveho asi nie... 15-metrove busy by boli super, ale to by museli byt linky trosku inak naplnene. Teraz by sa napriklad dali pouzit v sedle na linku 68.
Neviem, je to zvyk.
Bon-Cu
Ctaci si precitat aktualn clanok v HN, pocet cestujucich na BAlteisku je uz teraz vyssi ako ce cely rok 2003. Aj to ukazuje ze 61 bude stale "plnsia"...
Re #21338 galiyosha: aj to je pravda, ako sa ale podialaju pracovnici tych fi na vytazenosti 61 netusim