Potrebujem trochu helpnut. Na mojich najnovsich fotkach mam jednu 14Tr, na ktorej nemozem identifikovat evidencne cislo. Pomocou mojho orlieho zraku a roznych primitivnych optickych pomocok som zistil, ze posledne cislo je urcite 7. Takze cislo je 6xx7. 6207 to nie je. 6217, 6227 uz nejazia. Trolik je v originalnom cerveno - kremovom prevedeni, takze to nie je ani 6267, 6287. Takze zatial je to asi 6237, 6247, 6257, 6277, 6297 alebo 6307 (neviem v akom natere su) . Ak teda niekto vie v akom laku su tieto 14Tr -ky, tak prosim, prosim nech napise.
280ky sice tiez vyzeraju hrozne, ale zda sa mi, ze na svoj vek su v lepsom stave. Cele to zaklincovavaju vozy typu 1101, ktore len natru a tvaria sa, ze to bude ako po generalnej rekonstrukcii (no, tusim 1101 je prave v celkom dobrom stave). Poznamocka: toto sa tyka len karos B73x, klbate su, zda sa mi, o nieco na tom lepsie.
Bon-Ču
No ja si nespominam ze by niekto /ja/ mal
nieco proti Astre a SORom ,prave naopak, SOR
"povazujem" za stastne riesenie a Astru "by som
vazoval" za stastne riesenie, ak by v BA zacala premavat...
:-)>>>
Dneska ranko 3504-ka /58/ /teda vodic/ smerom na ZST NM predviedla krasne divadielko, ktore vsak
neni vynimocne, pri dopravnej sit. aka kazde
rano vladne na Vajnorskej /krizovatka na Nobelovu/.
Vodic sa ani nepokusal prejst do
praveho pruhu, kde je zastavka /sak kde inde :-)/.
Ale on si ju spravil v lavom pruhu :-!. Ludia co
vystupovali si urobili zopar mysiciek medzi auami.
Tie na stastie stali, ak by sa pravy prud hybal, az vtedy by s bolo poraidne na co pozerat. Co je ale
fakt, ze prechadzat z pruhu do pruhu je v tychto miestach a v tomto case niekedy uplne nemozne!!!