Reply on: Ámos #205492:
to by som nerobil.... chytí sa toho Novotný a vyprodukuje článok o tom, že červená na semafore vlastne nie je červená a môžeš ísť. ?
(teda, pri objektivnej zodpovednosti a neznamosti pachatela (vodica) je majitel, a to je ina kapitola). Ak sa nezhodnu ucastnici na zavineni, je tu stale policia. Takze stale nevidim dovody.
Ike
Jediný krát, kedy vybavili kladne moju žiadosť bolo pri náleze opusteného psa. Ich kompetencia bola prijať moje hlásenie a odovzdať príslušnému útulku.