Reply on: Kami #20363:
Nejde ani o to byt profesionalny fotograf. Profesionalni fotografi maju casto velmi zlu techniku fotenia. Ide tu ale skor o to fotit to na niecom, co sa moze nazyvat plnohodnotnym fotoaparatom, kde sa tieto veci daju nastavit...:-)
, ty si skoro profik. Krajinku vyuzivam na vzdialene a pohyblive objekty, cas to neovplyvni. Pri stojacom buse zblizka mi vychadzaju transparenty perfektne.
)
Turbo
Ja tiez nie som profesional, a nastavim si co chcem. Ked nemas moznost nastavovat, tak skus rezim krajinka, mozno portret a krajinka. Popripade si nasad ND filter, alebo nieco podobne. Sice, filter asi nemas kam nasrobovat, ze...