Mimochodom kto ma trochu nervov vyhadat si svoje prava moze v nocakoch cestovat na bezne denne listky ? V tarife sice existuje listok na "nocny spoj", ale nikde sa nepise ze ostatne linky na nocakoch neplatia a navyse ani nikde nie je definovane co je to "nocny spoj" ?
Ámos
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=292579584234356&set=o.282721125148972&type=1&relevant_count=1