Reply on: Tedomík #199337:
Tak, ale aby ti ani na tých kvalitných cyklochodníkoch neparkovali autá dosiahneš v BA podmienkach iba tak, že miesto bielej čiary ich oddelíš klincovým pásom. Inak, všetky tie trasy čo si sem dal sú v pohode a využíva ich celkom dosť cyklistov (už neraz som po Špitálskej šiel v kolóne náhodne sa pozbieraných cyklistov).
810zssk
"Spolu s mojimi kolegami dlhodobo presadzujeme „Nosný systém hromadnej dopravy, záchytné parkoviská a spravodlivé parkovanie.“ Navrhli sme aj financovanie rýchlovlakového spojenia cez Karadžičovu z prostriedkov Európskej únie. Do rozpočtu Bratislavy sme presadili 500 tisíc eur na budovanie nových cyklotrás. Schválili sme tiež financie na nákup nových električiek, autobusov a trolejbusov."
(http://www.ivonesrovnal.sk/co-ponukam-bratislave/co-presadzujem/)
Uprimne sa mi paci ze navrhli financovanie vlaku pod Karadzicovou sposobom ktory im nikto neschvali a dokonca bol taky super ze stlacil gombik ked sa schvalovalo financovanie ojrofondovych vozov.
Ak to vyhra tento pajac tak to este len bude pruser.