V CG Transite su zmenene nazvy zastavok v Rajke (prelozene do slovenciny), pricom koresponduju s tymi co su na novych vypisoch na zastavkach v Rajke.
Na cp.sk aj v oficialnych DPB datach su stale stare nezvy zastavok, co je zaujimave, kedze CG Transit berie data z cp.sk a ten zas z DPB....
http://oi45.tinypic.com/35buvdk.jpg
http://oi47.tinypic.com/23s93fa.jpg
Na cp.sk aj v oficialnych DPB datach su stale stare nezvy zastavok, co je zaujimave, kedze CG Transit berie data z cp.sk a ten zas z DPB....
http://oi45.tinypic.com/35buvdk.jpg
http://oi47.tinypic.com/23s93fa.jpg
eripmav
ja by som povedal ze to je skorej pravidlo ako prekvapenie ?
vydavky na pracu ludi su vydavkami, a statne firmy sa vo vseobecnosti vyznacuju neefektitivou, teda zbytocne vysokymi vydavkami, niekedy aj nespravne nastavenymi cenami (ale to v preregulovanom a predotovanom odvetvi ako doprava nemame sancu hodnoverne posudit...)