nejak nam zazracne naspat pribudli trolejbusy. Takze to s nimi asi nebolo az tak zle, ako tvrdili. To si mysleli, ze s tym vyradovanim nieco dosiahnu?
Toto uz je fakt zly vtip, ved od nespustenia ubehnu zajtra uz dva tyzdne. A to hovorime o softwarovej chybe!
Ike
Lebo pozerám, že sú tam v smere do Lamača dva jazdné pruhy, ktoré sa zlievajú do jedného a následne sa rozdvojujú smer Dúbravka+Lamač. Keby to bolo dvojpruhové a jednosmerné, asi by to bolo užitočnejšie. Minimálne mohol byť jeden pruh BUS pruh.
Lebo premýšľam ťažko, ale jediné využitie predmetného úseku Lamačskej je pri cestovaní do Tesca.