Reply on: 810zssk #189572:
ale zober si, že Čierna Voda už opäť (po asi 2týždňovom vlaňajšom vyradení) nepatrí do BA a vozovňa Kraksňany pre bus a tramy je už aspoň rovnaké pásmo
Toto uz je fakt zly vtip, ved od nespustenia ubehnu zajtra uz dva tyzdne. A to hovorime o softwarovej chybe!
m@rtin
"Ešte okrem ceny si zabudol na tzv. záložné parametre ako priemer kolies"
Nezapomněl jsem na nic. Jen jsem chtěl naznačit, že Vaše kritika by měla směřovat k dopravcům (objednavateli) a ne k výrobci. Výrobce opravdu nemůže za to, že si někdo objednal malokapacitní vozidla.
Mně přijde, že obliba 15m vozidel postupně upadá i na západě. Největší boom s 15m vozidly byl tak před 10 lety. Trolejbusy 28Tr v ČR nakupují pouze Ústí nad Labem, Pardubice a Teplice.