Reply on: Michal111 #189517:
Čo sa vlastne stalo s tými trolejbusmi? V katalógu vozidiel sú medzi vyradenými, ale v článku sa hovorí, že sa opravujú. Čiže by sa mali do premávky po čase asi vrátiť. Čo je pravda?
samozrejme ak si to dopravca do novych vozov tak objedna
aquila2
„S novými podmienkami tendra som výrazne spokojnejší,“ hovorí Uhler. Rozhodne podľa neho viac kritérií ako počet dverí a hmotnosť. „Vyzerá to tak, že sa bez problémov bude môcť zapojiť viac výrobcov trolejbusov.“