Reply on: VLK #185759:
ale ano, sofer za to aky mu daju autobus nemoze. ale ze zastavkova brzda pocas nastupovania sa odbrzdi, tak toto ma zaskocilo. nemam rad ale, ked irisbusy alebo ine vozidla ktore nemaju osobitnu kabinu vodica -- vodic obcas zabudne otvorit predne dvere ale bo ich naschval neotvori. samozrejme, k tomu aky maju cestujuci i vodic pocit z jazdy nemoze len sofer ale AJ samotni cestujuci.
Joyki
Pezinok+Senec - ? IDS zas len o rok, či čo? Alebo mimoriadna zmena v lete, na jeseň? Vraj v týchto smeroch IDS v lete alebo na jeseň 2013... na regionálnych absolútne žiadne zmeny, do BA nejaké minútky hore-dole, neodmysliteľne žiadne nadväznosti a samozrejme nezmyslené zhlukovanie spojov (medzi 6:00-7:00 každých 10-15 min, inak len interval (30)-60 min)