http://bratislava.sme.sk/c/6608933/nevidiaci-sa-musia-na-mhd-pytat.html
Vie mi niekto povedať v čom by bolo zlé ak by tie autobusy, ktoré majú toto zariadenie nainštalované (SOR alebo MB?) bolo aj zapnuté? Podľa pani hovorkyne by to nemalo opodstatnenie... Tak načo ich vyžadujú aj v prebiehajúcom tendri aby bolo vypnuté? Fakt nepochopím tento manažment. Za to, že nemáme reproduktor vonku na každom vozidle tak to nebudeme používať lebo by sme s tým zmiatli nevidiacich... ? ?
Vie mi niekto povedať v čom by bolo zlé ak by tie autobusy, ktoré majú toto zariadenie nainštalované (SOR alebo MB?) bolo aj zapnuté? Podľa pani hovorkyne by to nemalo opodstatnenie... Tak načo ich vyžadujú aj v prebiehajúcom tendri aby bolo vypnuté? Fakt nepochopím tento manažment. Za to, že nemáme reproduktor vonku na každom vozidle tak to nebudeme používať lebo by sme s tým zmiatli nevidiacich... ? ?
Myslíš, že oni mi niečo také povolia?
810zssk
Usetria na eskalatoroch a nasype (mimochodom, kto povedal ze nastupista musia byt na nasype a nie na nejakej pseudomostnej konstrukcii? Ci to by bolo este drahsie), ale v konecnom dosledku ta zastavka bude uplnym nezmyslom, nebude ju nikto pouzivat a teda vyhodia obrovske peniaze von oknom. WIN!