Reply on: MatejBA #185360:
Pre niekoho, keby si nevedel predstavit co som myslel tym posunom dveri
(dostal som sa domov, takze som sa mohol "realizovat":posunute dvere - http://imgur.com/hqVlI,gltNm#1
original obrazok - http://imgur.com/hqVlI,gltNm#0
Normalne by to aj vyzeralo celkom dobre si myslim
810zssk
http://cp.atlas.sk/vlakbus/odchody/?f=Bratislava%2c%2cSokolsk%C3%A1+ul.&fc=200003&nolimit=true&byarr=false&submit=true&af=false&lng=S