Riso:
Trošku jsem pátral na netu a našel jsem:
Rozpočet Brna na rok 2003 je 10 533 000 000 Kč.............14 044 000 000 Sk
Rozpočet Bratislavy na rok 2003 je 9 800 000 000 Sk
Rozdíl tedy činí 4 244 000 000 Sk
K tomu si ještě stačí připočítat trochu jiný postoj k MHD a hned pochopíš, proč jsou dotace v Brně do MHD vyšší než v Bratislavě.
Trošku jsem pátral na netu a našel jsem:
Rozpočet Brna na rok 2003 je 10 533 000 000 Kč.............14 044 000 000 Sk
Rozpočet Bratislavy na rok 2003 je 9 800 000 000 Sk
Rozdíl tedy činí 4 244 000 000 Sk
K tomu si ještě stačí připočítat trochu jiný postoj k MHD a hned pochopíš, proč jsou dotace v Brně do MHD vyšší než v Bratislavě.
A keď teplota vzduchu vonku prekročí 30°C, milý vodič dostáva 1 gastrolístok na pitný režim v hodnote 20 korún slovenských... :I

COLOR
Je v v nom pisane: "Stačí, ak na túto skutočnosť ostatní prepravovaní ľudia upozornia vodiča, ktorý po posúdení stavu môže dotyčnú osobu "odprevadiť" z dopravného prostriedku. Umožňuje mu to prepravný poriadok Dopravného podniku Bratislava (DPB).
Jedno z ustanovení tejto normy totiž jasne hovorí, že do vozidla nemá prístup alebo môže byť z neho vylúčená osoba, ktorá je pre mimoriadne znečistenie odevu alebo z iných dôvodov spolucestujúcim na ťarchu."
Mne to nieco pripomina. V poslednom vydani regionalnych novin Bratislavsko (nie to reklamne, ale to novinove) som totiz poslal do SMS fora asi takyto prispevok. Je velmi pekne, ze si to na TASR vsimli... Ja blbec som sa vtedy nepodpisal