Reply on: TeBeCe #179675:
Na Račianskej radiále som si dnes všimol takéto nové terčíky X3.
podľa marianskeho webu by mali byť klasické, ale potom pre porovnanie nerozumiem tomu, prečo sú v Grobe/Vode na znamenie...
asi ten zimný termín zmeny príliš "nezapasoval" nahrávačom...
TeBeCe
http://sport.sme.sk/c/6319312/hochschornerovci-sa-o-velkej-pocte-dozvedeli-z-televizie.html