idem mimo témy ale nevadí možno to tu bolo (aj tak je to hlúposť) všimli ste si že na zastávke Chatam Sófer hlási v niektorých elektrických koľajových vozidlách niečo na štýl: ,, Chata só´´ alebo zle počujem autobusy neviem jazdím tade iba občas
nocak tam ma zmysel, ludia to vyuzivaju. Fakt
len je nelogicke ze o siedmej ked by ich bolo viac tam nic nejde.
Mikimaus
http://www.sme.sk/c/6313463/tallinn-bude-prvou-metropolou-unie-s-bezplatnou-mhd.html
Nechce sa DPB inspirovat ? ? ?