Neplánuje dopravný podnik (alebo iMHD) zriadiť po vzore ostatných menších miest ako napríklad Košice, Žilina , Považská Bystrica verziu cestovných poriadkov do mobilu. Je to veľmi praktický pomocník a veľa ľudom by to ušetrilo čas a peniaze . Osobne mi to veľmi často pomohlo k rýchlejšiemu presunu do cieľa keď bola ešte k dispozicii JAVA aplikacia CPMobile
Vopred ďakujem za odpoveď
?
Máš aj nejaké vlastné skúsenosti, koľko ľudí to využíva? Ja som tadiaľ s N37 zopár krát išiel a nestalo sa mi ani raz, že by tam niekto nastupoval / vystupoval.
Myslím, že tá diera nikomu nechýba, dokonca by som povedal, že zachádzanie N37 k Tescu Lamač je úplne zbytočné a zrušenie tejto zachádzky N37 by mohlo ročne niekoľko vzkm ušetriť. Obchody sú v tých nočných časoch zatvorené, nevidím v tom zmysel, aby tam zachádzali nočáky. Navyše v pešej dostupnosti do 3 minút chôdze máš zastávku Mokrohájska.
S tym suhlasim pri SORke, ale vseobecne vacsi pocet dveri urychluje nastup/vystup ?.
Najviac sa mi paci zlta plocha medzi kolesami napravy v interieri,co znamena zakaz statia. To by si mali patentovat v Libchachavy. ?
ten nastup/vystup nie je velmi rychlejsi vzhladom na debilne usporiadanie interieru. v sorke sa neni kam postavit akurat do dveri a potom si pri nastupe/vystupe ludia zavadzaju takze ziadne zrychlenie sa nekona...
To video je strasne smutne... v podstate podobny koncept ako Petrzalka... zlikviduju peknu vidiecku cast mesta s prislubom pekneho sidliska (co by este bolo akceptovaneho), ktore naprojektuju naozaj vyborne... a potom z toho spravia panelakovu kralikaren...
Všetko záleží čo bude vyžadovať dopravca pod pojmom referencií a čo všetko majú obsahovať. Viem, že sa dajú kúpiť, ale v normálnej spoločnosti by k tomu dochádzať nemalo, ale predsa len sme na Slovensku... ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
rogidlo
Neplánuje dopravný podnik (alebo iMHD) zriadiť po vzore ostatných menších miest ako napríklad Košice, Žilina , Považská Bystrica verziu cestovných poriadkov do mobilu. Je to veľmi praktický pomocník a veľa ľudom by to ušetrilo čas a peniaze . Osobne mi to veľmi často pomohlo k rýchlejšiemu presunu do cieľa keď bola ešte k dispozicii JAVA aplikacia CPMobile
Vopred ďakujem za odpoveď
?