Reply on: irizar #178880:
Myslím že v diskusií k článku počin autorky pekne zhodnotili. Hlavne že sa jedná o absolventku, ŽU, FPEDAS... ale zasa aby mali aj ostatní čisté svedomie, tak diplomovku mala na tému "optimalizácia logistických služieb vo firme SLOVFRACHT SLOVAKIA, a.s." (optimalizácia-logistika-zasielateľstvo)..
To iste a s vacsim poctom vlakov a hustejsim intervalom bude od pondelka do konca marca (cize temer zadara). Ale to sme si tu uz napisali. Ina vec ale je, ze mi povedali, ze do konca maja bude platit akcia cenovej zlavy na vsetky vlaky RJ u nas. A az v juni bude stanovena cca zase cena, aka bola doteraz. ALE - bude mozne si zadara vybavit preukaz na zaklade ktoreho bude mat clovek aj nadalej zlavu 15% na vsetky listky. Cize RJ chvalim. ?

Mikimaus