Reply on: Mike #178884:
Myslel som toto http://www.bratislava.sk/MsZ/Archiv/MsZ_12_03_01/05_Informacia_NS_MHD.pdf a prave som si uvedomil ze to sa len malo zobrat na vedomie, takze moja otazka neplati
To iste a s vacsim poctom vlakov a hustejsim intervalom bude od pondelka do konca marca (cize temer zadara). Ale to sme si tu uz napisali. Ina vec ale je, ze mi povedali, ze do konca maja bude platit akcia cenovej zlavy na vsetky vlaky RJ u nas. A az v juni bude stanovena cca zase cena, aka bola doteraz. ALE - bude mozne si zadara vybavit preukaz na zaklade ktoreho bude mat clovek aj nadalej zlavu 15% na vsetky listky. Cize RJ chvalim. ?
Joyki