Reply on: Valec #178462:
A kolko domov ma Lieskovec? Ahoj? Chceme sa tu hrat na preferenciu MHD, ale sme ochotni niekoho nechat slapat kilometer vzdy ked sa chce dostat niekde do civilizacie. Fajn, ale potom nech zostane bezplatne parkovanie a nech im z dani dotuju benzin namiesto MHD, lebo pre vacsinu ludi toto skratka nie je akceptovatelne (predsalen, obaja sme este mladi, takze tie vzdialenosti vnimame inak ;)).
Pri intervale 30 minut celodenne by to malo zmysel.
Alebo sa teda prestanme hrat na preferenciu MHD a podme budovat Autoslavu, mne je to jedno, ja rad budem chodit autom.
vlaky tam stoja, ale integrovanú dopravu predsa máme len na papieroch
Ike
Situácia je naozaj taká, že pokiaľ nebude BID, tak je problém. Ale aj v rámci BID by malo byť DJ zaradené do pásma 101 a nie ako mimo-BA