V suvislosti so zatrolejovanim Hrobonky ma napadlo, ci by nebolo dobre predlzit 210 cez Hrobonku na Budkovu miesto 41? Tym sa dala linka 41 zrusit s tym, ze na Drotarsku by mohli prezmenu potiahnut 147. Na Budkovej by trebalo ale spravit otocku aj z druhej strany, co by nemal byt problem.
Svoje pocity si prosím ťa nechaj pre seba
44
Tento web svojho casu robili ludia, co tomu aj rozumeli. Teraz to neviem kto robi, ale ten co to urobil spravil nieco, len aby bola zmena. A ak sa chces uz dacomu poducit, tak BETA verzia znamena "predprodukcna verzia" a nie blaboly, ktore pises. Kazdopadne toto je nejaka pracovna, nedokoncena verzia, ktora do obehu podla mojho nazoru ist nemala.
Prepac, ze zas vyjadrujem svoje pocity zlatko. Cmucik na licko. A neplac uz, kupime auticko v Draciku.
❤