Pani/slečna myslela tú funkciu, že po navolení linky v roletovom menu, sa ti vyhodil zoznam zastávok tam vpravo bola kolonka - mapa, na ktorú keď klikla, tak sa jej zobrazila mapa portálu mapy.sk a poloha zastávky.
Ako tak chcem rýchlo čítať a "browsujem" očami stránku príspevkov, tak môžem povedať, že toto farebné spracovanie je ozaj neprehľadné, hlavne, keď nájdem kurzorom okno s príspevkom a zmení farbu, tak to naruší prehľad v tom, čo som čítal.
Dúfam, že nabudúci rok už ten trolejbus výjde na prvú jazdu. Škoda, že sa nepodarilo nejaké Sanosy odkúpiť na náhradné diely z ČR alebo z Prešova. Tam tiež nechápem, prečo Prešováci nezachovali aspoň jeden, keď mali iba tri a bola to vzácnosť.
Na chvilku ma vydesilo kam som sa to dostala ked som prisla na imhd ale nasla som si vsetko co som potrebovala - vyhladavanie funguje Jupiii A paci sa mi ten cerveny ramcek v cestovnom poriadku - clovek nemusi hladat najblizsi odchod ale vidi to tam hned ?
Vláčenie cestujúcej ktorá je pricviknutá vo dverách (a väčšina jej tela je vonku) je jedna vec, (dosť závažná), čakanie na prestupujúcich vec iná. V rannej špičke na Patrónke je to čisto o dobrej vôli vodiča. Ďalší spoj linky č. 34 ide o 8 minút, čo pre deti, ak idú s dostatočnou rezervou, nemusí hneď predstavovať problém. Kdežto ten vodič, pokiaľ by takto čakal na prestupujúcich/dobiehajúcich aj na ďalších zastávkach, tých 8 minút môže postupne stratiť až ho ten ďalší spoj dobehne. Lebo na rozdiel od Vás alebo Vašich detí on nekončí v meste, ale v Dúbravke, kde sa tiež chcú doviesť ľudia načas a aj z toho Vášho spoja linky č. 34 chcú niekde cestujúci prestúpiť do iného spoja, ktorý možno chodí oveľa redšie.
Spamovať tu spamuješ Ty! (Už ti budem tykať, keďže aj ty si mne začal)
A teraz pár poznámok:
1. V mojom príspevku #176448 som nikde neútočil na tvoje IQ, takže toto si si riadne domyslel
2. Presný čas máš na počítači na lište a aktualizáciu ti zabezpečuje priamo OS, ak to máš nastavené
3. Ten červený rámček, keď sa Ti zdá neaktuálny, tak si možeš reloadnúť stránku, možno by bolo dobré, keby admini nastavili autorefresh na stránky s CP, môže to človeka pomýliť tomu verím.
Patrónka je veľmi problémová zastávka, najmä v rannej špičke. Najväčší problém, je keď zastavie dva dlhé autobusy za sebou a ľudia potrebujú prestupovať. Väčšinou to dopadne tak, že ľudia s prvého autobusu zaberú celý priestor zastávky (keďže vystupujú skôr) a tí z druhého autobusu často nemajú šancu prebiť sa cez ten dav ľudí do prvého. A tí, ktorým sa to podarí, často nastupujú v momente, keď už vodič zatvára dvere. Ono chelo by to hlavne trochu ohľaduplnosti od ľudí ktorí prestupujú z prvého autobusu do druhého, aby umožnli prestúpiť aj z druhého do prvého.
Fúh, dosť odvážne takto odpovedať, keď ani neviete či ja som robil ten nový dizajn.
Ja som nový dizajn nerobil, ja som len reagoval na Váš príspevok, v ktorom nikde nepíšte, citujem: "Ja som predsa žiadal obnoviť voľbu AKTUALIZÁCIE dátumu a času..." v príspevku #176446. Takže asi máte nízke IQ.
Andrea, niektorí vodiči sú surovci a nemali by vlastniť žiaden vodičský preukaz, nie to ešte pre autobusy!!! Aj o to by sa mal starať dopravný podnik!
Tým nechcem haniť všetkých vodičov, niektorí sú mimoriadne ohľaduplní.
Re: derik #176448
O čom to tu píšete? Neviete pochopiť jednoduchý text?!!!
Ja som predsa žiadal obnoviť voľbu AKTUALIZÁCIE dátumu a času ("teraz"), ale vy zrejme ste ani nedokázali zistiť, že taká možnosť tu existovala! Tak sa tu radšej neproducírujte!
A starajte sa o svoje IQ a nie o IQ špičkového vedeckého pracovníka, aj keď už na penzii!
Ak ste vy robili tento nový design, potom niet divu, že je tu toľko nedostatkov!
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
veronice