Diskusia len potvrdzuje to, že zastávka električiek pred daňovým riaditeľstvom je na zlom mieste. Za to nemôžu vodiči, ale DPB. Tých kolíznych situácii je tam od začiatku dosť. Tú zastávku treba zrušiť, resp. premiestniť. Napríklad, bežne sa stáva, že príde jedna električka, vozidlá zastavia za posledným vozňom. Kým ľudia vystupujú a nastupujú do prvej električky, príde druhá električka, vodič otvorí dvere a ľudia vystupujú a nastupujú a predierajú sa pomedzi autá, ktoré po odchode prvej električky pokračujú v jazde. Gratulujem DPB.
A ešte chcem poďakovať za ďalší semafor pred tunelom, už sa teším keď bude fungovať. Z roka na rok je to s MHD v BA horšie.
A ešte chcem poďakovať za ďalší semafor pred tunelom, už sa teším keď bude fungovať. Z roka na rok je to s MHD v BA horšie.
810zssk