a okrem prejazdov este obluky Iuventa,Pionierska, Lukoil Dubravka (inac ten obluk je uz fakt v otrasnom stave, to naozaj nejsu v stave vymenit aspon ten maly kusok smerom dolu kde to tu elektricku tak rozhupe ze mam pocit ze uz sme sa vykolajili?) a obluk k Zahumeniciam - aj ked tam to uz tusim opravili a jazdi sa trocha rychlejsie
Lenze v cigaretach a cigarach nie je len cisty tabak
richardhudec
To, o čom píšeš, že som niekedy urobil nejaký návrh, kde som pridal 2 pruhy na úkor chodníka a zvyšné miesto premenil na parkkovisko je absolútny blud!!! Možno si videl návrh od niekoho iného, ale predpokladám, že si videl návrh, ktorý som posielal Ivanovi Bútorovi a ten s najčistejším svedomím odfotím a zverejním ho tu, pretože nič z toho, čo si napísal v tom návrhu nie je. Dokonca tam nie je ani jedna stavebná úprava (okrem kužeľov oddeľujúcich BUS/TRAM pruh na Radlinského), ani rozšírenie cesty.