http://www.sme.sk/c/6101125/durkovsky-v-parlamente-konci-kandidovat-nebude.html
ktorý politický samovrah mu ponúkal miesto na kandiátke?
ktorý politický samovrah mu ponúkal miesto na kandiátke?
10 rokov ho riesil sud bez jeho vedomia na inom okresnom sude, ako byva, za udajnu pokutu a nakoniec musel zaplatit nejakych 330 eur ci kolko a ani nemal sancu sa odvolat, lebo vsetko prislo az po nejakom case od sudu (a to si kupuje kazdy rok rocnu PCL)
kecho
Re #174938 eripmav: prosím ťa, ako môžeš ísť bez lístka "omylom"? ?
Re #174892 Marek1978: tak v prípade presnunu "nosnej" 68 na Bosákovu (smer mesto) by mohla ísť "okružná" a nenosná avion linka 96 smer mesto tak ako po 9/2005 cez Šustekovu kvôli zlepšeniu oblužnosti.
Lebo z kombinácie šustekova/bulíkova nejde nič cez prístavný most, ale zato dve linky na apollo + 68 jazdí častejšie, a tak by sa oproti súčasnosti papierovo ušetrili aj nejaké vzkm
na bosákovej by ostala 68 a 196 a mali by na výber oba smery
"nutný" preklad 96/196 by sa dal urobiť ráno v smere z Pe (v meste by nebol potrebný) a poobede zase v smere do Pe, pričom v Pe sa už nemusia prekladať, keďže tam jazdí 96/196 a 68 totožnou trasou...