Reply on: no.ev.di. #171954:
Presne tak. Od septembra by malo chodiť všetko ako pred prázdninami, mali by sa robiť intenzívne a relevantné výskumy vyťaženosti v každom časovom období (ráno, sedlo, poobede, večer, víkend a trebárs aj v noci), mali by sa robiť ankety, ktoré ťahy ľudia využívajú, pričom tie najpoužívanejšie by mali byť zabezpečené priamym spojením. Na základe týchto výskumov by mohli urobiť kľudne aj úplne nové linkové vedenie, ktoré by zohľadňovalo jednak potreby cestujúcich, jednak finančné možnosti DPB (teda nie urobiť nové linkové vedenie, kvôli ktorému by sa DPB dostal do ešte väčšieho mínusu).
810zssk
Takze, preco tam je?