Reply on: no.ev.di. #171852:
Co by nie . Pred Euroveou mas perspektivne a rentabilne eňo-ňuňo 2 pruhy pre IAD, co tam potom ze ludia chodia po ceste, hlavne ze IAD ma 2 pruhy. Kolaudovane/ neskolaudovane - nonsens vobec take nieco spravit.
anbis
... jasne, bolo by fajn zistiť, či DPB za tieto reklamy platil, ak áno, samozrejme je to choré, ale v tom prípade treba riešiť príčiny a nie dôsledky. toľko môj osobný názor ?