Reply on: no.ev.di. #171121:
Citam od dola hore, teda ked som odpisoval, nevedel som, ze ti odpisali uz aj ini.Kazdopadne, da sa tiez povedat, ze kafrat sa do liniek a casti mesta o ktorych clovek vie velke nic vie kazdy idiot. Tolko k tomu.
Mike