Reply on: Jezo #170912:
no ale ten cp by bol usetril mnoho voz. km aj napriek predlzeniu 22 na opletalovu 22 je zbytocna stacilo by to vykryť par spojmi navyse pripominam http://imageshack.us/photo/my-images/692/cl20shk.jpg/ je to 10 km cez dubravku za den by sa mohlo usetrit minimalne 100 voz. km

Petto
Ohladom tej nafty, teraz vidis ze setria len vzkm, nepostrehol som velmi vyrazne zmeny vypravy. Jedine L11,87,94,196,ale to boli aj minule leto. Ale som za minibus na 139 - hoc by sa tam asi rozpadol.