Reply on: Mike #170593:
Skrátenie intervalu z 8 na 7,5 minúty je jednoducho realizovateľné (pridanie jedného spoja za 120 minút) ak by sa skrátili pobyty na konečných (to vyčítali aj páni z Jaspersu ako malé využívanie vozidlového parku a zbytočné postávanie vozidiel na konečných). Naviac, interval 7,5 minúty je atraktívnejší lebo je ľahko zapamätateľný - každú hodinu opakuje - ale predpokladám, že to v DPB bude len málokoho trápiť.
ja osobne som skôr za povrchový variant.
Petto
Ten navrh co dole prezentujes,ten berem vsetkymi 10timi.
Ale ak bude v poobednej spicke len v KV 4,9,12, tak musi zostat aj 17ka alebo nech obnovia 133.