Reply on: 810zssk #170074:
Už neni. Kedysi tam bol prikázaný smer doprava ale okrem MHD (výjazdy/dojazdy z a do krasňan a dlhšiu dobu aj krasňanské plyňáky chodili tankovať cng na polničku na 2DP). Ale najnovšie tam tá značka už nie je takže ak ju niekto neukradol tak je to povolené už pre všetky vozidlá.
810zssk
51 - Linku posleme k elektrickam, nie do r**i. Preco ti zrazu tak strasne vadi prestupny system?
41 - Po zruseni by si mal neobsluzenu Domkarsku cestu.