Reply on: 810zssk #169521:
66 chodilo do Eurovei maximálne 15 ľudí a okolo chodí 50 v hustom intervale. 96 chodí do Avionu dvakrát toľko ľudí a vhodná náhrada za ňu neexistuje, ak nerátam prestup na Trnavskom zo 68 na 61/63, kde treba ísť podchodom alebo prebehovať cez cestu. Alebo inak: ľudia zo 66 sa rozložili do 50 a 78, ľudí, čo chodia do Avionu L96 by možno mali 61 a 63 problém pobrať aspoň v najvyťaženejšom období.
Sommelier
Re #169518 TomJ: ale veď aj cestou do avionu by to bola vyhliadková jazda na Vajnorskú a späť, za ktorú by sa ti zrejme nikto nepoďakoval.