Reply on: Andy #169399:
Tiež by som nebola proti, keby som nemala aj veľký batoh na chrbte, ktorý nie je najľahší...preto chcem bicykel prepravovať ako batožinu, nie ako dopravný prostriedok, ktorý používam, keď práve necestujem vlakom. Tak či onak, aj keby som ho celú cestu tlačila až na stanicu, v tej horúčave prejsť 7km s ťažkým batohom a bicyklom a následne cestovať 6 hodín, nie je práve to, po čom túžim... ?
(ano, prehliadol som to ? )
Andy