Reply on: Hug0 #169280:
keď je reč o Filiálke, nevieš kde sa dá zohnať schématický náčrt Filiálky ako vyzerala kedysi a či sa nedá zohnať niekde aj schéma kolajiska Bratislavského prístavu? Mimochodom ma tak zaujalo, že ako sa dostanú vlaky na tie dva poloostrovy, kde majú koľaje, nakoľko sa tam nedá dostať inak ako úvraťou cez slepú koľaj pri moste Apollo, tá má však iba nejak okolo 170-180m a vlaky, ktoré sú na tých poloostrovných nákladiskách majú aj 380m, takže to tam posunuje súpravu na 2-3x?
Santer
súhlasím s Tvojim príspevkom. Ale ber to tak, že každí mám svoje priority a spôsob ako oddychovať. Ja za najväčší oddych paradoxne preferujem "zničiť" sa pri tenise alebo futbale, resp. vybehnúť do lesov...a že v BA a okolí vedia byť túry poriadne, o tom netreba polemizovať