Pojde ta nova trolejbusova trat po celej Brnianskej? teda od Prazskej - po Patrkonku, a bude aj zobojsmernena Patronka, alebo to som uz az prilisny optimista... zial v tomto meste by ma to velmi neprekvapilo... a co za linky tam maju chodit? ci ide len o vozovnu???
Petto
Neviem ci TT a PD akurat zrovna cakali na vyrobu 10,5 metrovych Citelisov - to tazko posudit, lebo PD nakupila aj zopar hrbacov 9,5 a 10,5 v dieslovej verzii.