Reply on: 810zssk #165876:
milé, ale prekvapila ma táto veta "V označených vozňoch ZSSK garantuje zvýšený dohľad vlakovým personálom, intenzívnejšie osvetlenie a pomoc v núdzi"..Ja keď chcem byť v tichej zóne, tak isto nechcem mať intenzívnejšie osvetlenie... Práve naopak, mali dať menej osvetlenia.. ach jáj...
810zssk
http://imhd.sk/ba/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=3809&gi=0&gn=20&gs=e&gsd=&ghdo=1951&ghdd=1961