Reply on: no.ev.di. #165799:
mimochodom, ty nenavrhuješ skrátiť 22 na Patrónku, ale do Dubravky ? skráť si 95ku po Aupark...
ja proti prestupu nič nemám, len ti vravím, že na zrušenie budú a sú aj iné linky ako L22.
na jednej strane sa míňajú vzkm, na druhej sú fanúšikovia natlačený v MHD 
810zssk
Ale inak vtipne je ked sa ludia narvu do H4 a o tri minuty ide poloprazdna 4.