Reply on: MiroBA #163406:
A ako by si chcel zabezpečiť to počkanie? Chlapci, vy tu stále omielate tie isté sprostosti. Ak mám raz súťaž, kde je rozhodujúcim kritériom cena a SOR splnil všetky podmienky, tak ho nemáš ako legálne vyradiť zo súťaže. Tak isto ako keby som sa ja prihlásil ponúkol vozidlo za 1€ a začal ho vyrábať až keď vyhrám.Prečo je na západe toľko Solarisov? No lebo majú lepšiu cenu ako domáci výrobcovia.
m@rtin
Vážený pane no.ev.di alias Maranatho, do doby než projdete psychiatrickou léčbou, Vás prosím, abyste na mé příspěvky neragoval. S Vámi se dále bavit nebudu, protože jste evidentně nemocný člověk.