Reply on: no.ev.di. #143401:
Hlavne by ma zaujímalo, prečo ešte stále nebol rekonštruovaný električkový terminál Trnavské mýto, keď už v podstate o rok a pár mesiacov tu máme MS v hokeji, tak fajne im tu ukážeme, čo sme zač
rozostavaná hlavná stanica, bordel v doprave, špinavé a rozpadnuté zastávky!! Thumbs up!
luky1
Dobre, nechajme to, máš pravdu, JaT nie sú povinní ničím prispieť. Mňa iba mrzí, že zo značne skráteného rozpočtu na MHD v roku 2010 veľká (neskrátená) časť ide práve na dokončenie opravy tunela, okrem iného aj na úkor vypísania tretieho tendra a nákupu nových autobusov, či rekonštrukcie električkových koľají na iných úsekoch.